Hakkımızda

1992 yılında kurulan Barış Tekstil faaliyetlerine başladığı günden beri müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinip bu doğrultuda bugüne kadar hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir. Kurumsal politikamızın temel taşları olan; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

Barış Tekstil , 30  yıla yakın süredir  tekstil  sektöründeki tecrübesiyle yurt içi yurt dışı birçok firmanın ihtiyaclarına çözüm üretmektedir.Bize göre kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır.

 

Misyonumuz ;

Kalitede,hizmette,müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda
sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Vizyonumuz ;

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdametmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak